مقاله ها
 
 
 
سیستم حضور و غیاب;
فیش حقوق
براي توليد پيش‌نويس كتاب‌هاي درسي پايه دوازدهم نيز مهيا شده‌ايم

رئیس سازمان پژوهش با اشاره به پیش نویس کتب درسی پایه دوازدهم:

کتب درسی پایه دهم و یازدهم اصلاح می شود


 

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به تمرکز بر تولید پیش نویس اولیه کتب پایه دوازدهم، گفت: امسال در دوره دوم متوسطه انسان و محیط زیست، انسان و سلامت، خانواده و سبک زندگی عناوین جدیدی هستند که سابقه تدریس در آموزش و پرورش ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که امسال چند عنوان کتب درسی برای دوره متوسطه دوم در نظر گرفته شده است؟ اظهار کرد: تعداد عناوین کتب درسی مانند سال دهم است اما عنوان ها متفاوت است. امسال در دوره دوم متوسطه انسان و محیط زیست، انسان و سلامت، خانواده و سبک زندگی عناوین جدیدی هستند که سابقه تدریس در آموزش و پرورش ندارد.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی عنوان کرد: امسال باید امتداد کار پایه دهم را انجام دهیم. باید مبنای کارمان اصلاح کتب درسی پایه دهم و یازدهم باشد همچنین خیزی برداشته ایم که بتوانیم پیش نویس کتب درسی پایه دوازدهم را نیز تولید کنیم.

 محمدیان اشاره کرد: اگر بتوانیم بر تولید پیش نویس پایه دوازدهم تمرکز کنیم در سال تحصیلی 98_97 همکاران ما در سازمان پژوهش یا وزارت آموزش و پرورش مشکلی نخواهند داشت.

 

بازگشت به ليست اخبار